Home
Chat
SMS
M@il
Links
Histori
Muzike
Forumi
Turizem
Fotografi
Kartolina
Numratori
Horoskopi
GuestBook
Kerko Ne Web
Lajme Te Fundit.
MotiThe 3-day forecast
Lajme Te Fundit.
 
   
Lajmi i ores 8:55 PM

Logo e AKSH

STRUGE (15 Shkurt) - Divizioni "Skėnderbeu" i Armatės Kombėtare Shqiptare me anė tė njė deklarate pėr shtyp tė bėrė publike nga zėdhėnėsi i saj ka marrė pėrsipėr atentatin e sotėm nė Gjykatėn e Rrethit tė Strugės. "Pushteti sllavomaqedon me anė tė gjykatave po dėnon dhe po burgos pa tė drejtė dhjetra shqiptarė pėr "fajin" e vetėm se janė shqiptarė dhe kėrkojnė tė jenė tė lirė nė trojet e tyre", thuhet nė deklaratė, duke shtuar se njė ndėr gjykatat e qyteteve qė ka bėrė mė shumė gjyqe politike ndaj shqiptarėve tė pafajshėm ėshtė Gjykata e qytetit tė Strugės. "Duke u nisur nga kjo divizionit "Skėnderbeu" i AKSH, planifikoi, organizoi dhe ekzekutoi njė aksion politiko- ushtarak. Kjo njėsi arriti tė hedhė nė erė duke e shkatėrruar plotėsisht godinėn e kėsaj gjykate", thuhet mė tej nė kėtė deklaratė. Atentati nuk ka shėnuar viktima, por sipas AKSH kjo ishte parashikuar mė parė. Webmaster (DurresiWeb)
   
Lajmi i ores 8:55 PM

Logo e AKSH

STRUGE (15 Shkurt) - Divizioni "Skėnderbeu" i Armatės Kombėtare Shqiptare me anė tė njė deklarate pėr shtyp tė bėrė publike nga zėdhėnėsi i saj ka marrė pėrsipėr atentatin e sotėm nė Gjykatėn e Rrethit tė Strugės. "Pushteti sllavomaqedon me anė tė gjykatave po dėnon dhe po burgos pa tė drejtė dhjetra shqiptarė pėr "fajin" e vetėm se janė shqiptarė dhe kėrkojnė tė jenė tė lirė nė trojet e tyre", thuhet nė deklaratė, duke shtuar se njė ndėr gjykatat e qyteteve qė ka bėrė mė shumė gjyqe politike ndaj shqiptarėve tė pafajshėm ėshtė Gjykata e qytetit tė Strugės. "Duke u nisur nga kjo divizionit "Skėnderbeu" i AKSH, planifikoi, organizoi dhe ekzekutoi njė aksion politiko- ushtarak. Kjo njėsi arriti tė hedhė nė erė duke e shkatėrruar plotėsisht godinėn e kėsaj gjykate", thuhet mė tej nė kėtė deklaratė. Atentati nuk ka shėnuar viktima, por sipas AKSH kjo ishte parashikuar mė parė. Webmaster (DurresiWeb)
   
Lajmi i ores 8:55 PM

Logo e AKSH

STRUGE (15 Shkurt) - Divizioni "Skėnderbeu" i Armatės Kombėtare Shqiptare me anė tė njė deklarate pėr shtyp tė bėrė publike nga zėdhėnėsi i saj ka marrė pėrsipėr atentatin e sotėm nė Gjykatėn e Rrethit tė Strugės. "Pushteti sllavomaqedon me anė tė gjykatave po dėnon dhe po burgos pa tė drejtė dhjetra shqiptarė pėr "fajin" e vetėm se janė shqiptarė dhe kėrkojnė tė jenė tė lirė nė trojet e tyre", thuhet nė deklaratė, duke shtuar se njė ndėr gjykatat e qyteteve qė ka bėrė mė shumė gjyqe politike ndaj shqiptarėve tė pafajshėm ėshtė Gjykata e qytetit tė Strugės. "Duke u nisur nga kjo divizionit "Skėnderbeu" i AKSH, planifikoi, organizoi dhe ekzekutoi njė aksion politiko- ushtarak. Kjo njėsi arriti tė hedhė nė erė duke e shkatėrruar plotėsisht godinėn e kėsaj gjykate", thuhet mė tej nė kėtė deklaratė. Atentati nuk ka shėnuar viktima, por sipas AKSH kjo ishte parashikuar mė parė. Webmaster (DurresiWeb)
If you have any comment E-mail us at: comments@durresi.net
Get this news in your printer: Click here to print this page
<<<previous news next news >>>


Copyrigh © 2002 Durresi.iT