Home
Chat
SMS
M@il
Links
Histori
Muzike
Forumi
Turizem
Fotografi
Kartolina
Numratori
Horoskopi
GuestBook
Kerko Ne Web
Ky Seksion Do Te Jete Aktiv Se Shpejti
MotiThe 3-day forecast
 Adelina
  Featured Value     Adelina Ismajli !
Sjam Sex Bomb!
  FuckThe Government   Lavdi, Ushtari Im
  Largohu Nga Frajeri Im   Zahir Pajaziti
  Shko n-R.S   Uragan, Cohen Krenaret
  Femer & Dreq   Amaneti
  You're My Angel   Ti Do Te Martohesh
  Sonte   Kosovare
 Bujar Qamili
  Featured Value     Bujar Qamili !
Nuk Jam Ma Sikur Atehere!
  Sa e Amel Asht Dashnija   Fat I Zi
  Ma Jep Doren Vashe   Ah Pranvera
  M'i Dhe Flake Malli Tim   Dadusha
  Taksirat Q'mka N'xan Mu   C'po Kendon Bilbili
  Potpuri Kengesh Shkodrane   Mos U Largo
  Nuk Jam Ma Ai Kur Athere   Sevda
 Gili
  Featured Value     Gili!
Shigjeta e Amorit!
  Mos Gjykoni Dashurine   Pagjumesia
  Zemer Zemer   Biondina
  Magjistari   Ti Me Ke Vra
  Nuk Abortoj   Shigjeta e Amorit
  Bien Tri Daire  
  Prishtina  
 Ardit Gjebrea
  Featured Value     Ardit Gjebrea!
Projekt Jon!
  Bunker   Jeto Dhe Jeten Time
  I Thuaj Jo   Kthehem Perseri
  Jon   Muret e Qytetit
  Perendesha e Bukurise   Vargje Per Veten
  Vetem Ne Kemi Munguar  
  Eja  
 Aida
  Featured Value     Aida!
Tiatnik!
  Mjaft Me   Kafsho
  Si Titanik   Arusha
  Nisu, Baby   Nese Je Dj
  Tung   Shushurisin
  Vetem Jam Qe Tete Net   Per Ty Lule
  Shega, Ime Shege   Shtate Ylberat
 Artiolla Toska
  Featured Value     Artiolla Toska!
Pse Kam Frike?!
  Shkoi Rinia   Mi Ke Buzet Si Qershi
  Poptpuri   Pse Kam Frike
  Me Sabah  
  Te Kujtoj  
  Sa Pa Fat  
  Bone Be Per Perendi  
 Artiolla Toska
  Featured Value     Artiolla Toska!
Mos U Lodh Kot!
  Track 1   Track 7
  Track 2   Track 8
  Track 3   Track 9
  Track 4   Track 10
  Track 5  
  Track 6  
 Andi Shkoza
  Featured Value     Andi Shkoza !
Mulate!
  Zemra i Ka Fajet   Qaj Pa U Ndjere
  Lotet e Syve Te Mi   Bruna
  Shprese e Fundit   Lulja Ime
  Capkene   Vogelushja
  Moj Naze Madhe   Ej Mulate
  Ne Enderr Ty Te Shoh   Te Cepi Pallatit


Copyrigh 2002 Durresi.iT